HİZMETLERİMİZ
İç Cephe Cam Temizliği
Cam temizliği kolay gibi görünse de profesyonel bir ekip işi gerektirir. Kullanılacak malzemeler yerin yapısına göre belirlenir. Cam temizliği işi yapılmadan önce ortam kontrol edilip teknolojik makineler için gerekli düzenleme yapılır. Uygun ortam oluşturulduğunda cam temizleme işlemi yapılır. Bilindiği üzere dikkat gerektiren bir iştir ve tüm teçhizatların kullanılması önemlidir. Ayrıca kullanılan malzemelerin kaliteli, iz bırakmayan özellikte olmasına dikkat edilmelidir.

Her geçen gün yeni binalar, avmler, plazalar, rezidanslar, iş merkezleri yapılmaktadır. Yapılan bu güzel ve hoş mimariler oldukça büyük ve yüksek binalardan oluşmaktadır. Bu kadar hoş ve çağdaş binalar da doğal olarak gerek hava şartları gerekse yoğun kullanım nedenleriyle çok fazla kirlenmektedir. Yapılan bu yapıların hoş görüntü vermesi nedeniyle cephelerinde komple cam tercih edilmektedir. Yelken Temizlik işinin uzmanı profesyonel ekipleriyle iç cephe cam temizliği hizmeti vermektedir.

Yelken Temizlik, iç cephe cam temizliği işinde profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Profesyonel bir iç cephe cam temizliği hizmeti için lütfen Yelken Temizliği arayın.
  • TÜM HİZMETLER
İLETİŞİM
Adres
Işıklar Caddesi M Blok No:3 Küçükbakkalköy Ataşehir / İstanbul
Hamza Yavuz
0 545 735 99 80
Ramazan Egrek
0 552 219 69 37
E Mail
info@yelkentemizlik.com
Yelken Temizlik © 2023 Tüm Hakları Saklıdır